Printimise ja kopeerimise kulud

Kontoritehnika ülalpidamise kulutuste hindamine tema eluaja jooksul on praegu kuum teema. Kohe pärast printeri või koopiamasina soetamist hakkavad tekkima erinevaid varjatuid kulud, mis ajapikku järjest suurenevad. Isegi arvutitootjad peavad seadme ülalpidamise kulusid oluliseks omaduseks, kuidas muidu sarnaste arvutite vahel vahet teha. Printimise tehnikaga on aga teisiti. Olenemata sellest, kas tegemist on laser- või tindiprinteriga, võib eeldada, et peamised kulutused on kulumaterjalidele, mis ületavad printeri soetuskulusid mitmekordselt.

Meie Kyoceras oleme endale ammu teadvustanud, et kontoritehnika ülalpidamise kulud on väga olulised kasutajatele. Me tahame, et ka printerite ostjad ja kasutajad oskaksid sellele tähelepanu pöörata. On selge, et enamuse printeritootjate kasum sõltub kulumaterjalide müügist ning  teame ka, et keskmine võrguprinter tarbib toonerit 11 000 lehekülje kohta kuus. Printeri keskmise eluaja jooksul võib toonerikulude erinevus Kyocera ja ükskõik millise tema konkurendi printerite vahel ulatuda sadadesse eurodesse.

Väiksemad ülalpidamise kulud

Kyocera ECOSYS seadmete ülalpidamise kulud on vaieldamatult oma klassi madalaimad. See hõlmab kõiki kulusid: otsesed kulud nagu ostuhind ja printimise kulud lehekülje kohta ning kaudsed kulud: hooldus, kulumaterjalide nagu näiteks toonerikassettide vahetamiskulud, trükivahendite kasutamine, seadme haldamine ja sellele kuluva energia maksumus.

Asutustes, kus tehakse palju väljaprinte ja koopiaid, võivad kulutused kulumaterjalidele tõusta väga kõrgele, eriti kui suhteliselt kallid trumlit, kinnitajat ja toonerit sisaldavad kassetid tuleb ära visata ja sageli uute vastu välja vahetada. Kyocera ECOSYS tehnoloogia vähendab neid kulusid tunduvalt, kui printimine toimub ilma kassetita, siis ei ole vaja ka seda välja vahetada.

Leia oma klassi madalaima ülalpidamise kuludega printimise ja kopeerimise tehnika.

Sind huvitab, kuidas sa saad oma kulusid kokku hoida? Sulle on seadme eluaja ülalpidamise kulud  niisama tähtsad kui kõrge produktiivsus ja laitmatu trükikvaliteet?

Siis võta ühendust oma kohaliku Kyocera edasimüüjaga. Lase tal teha sinu vajadustele vastav majanduslik analüüs konkureerivate firmade kohta. Kyocera printerite tulemused veenavad sind. Kyocera ECOSYS aparatuur tagab trüki suurepärase kvaliteedi ja on vaieldamatult oma klassi odavaim.