Miks valida Kyocera?

ECOSYS – Kyocera fundamentaalne läbimurre tehnoloogias

1959.aastal asutatud Kyocera, kelle missiooniks on IT arengu, innovaatika ja ökoloogia ühendamine, sai 1992.aastal esimeseks firmaks, kes võttis traditsioonilistes laserprinterites kasutusele ilma kassetita printimise. ECOSYS tehnoloogia kasutab patenteeritud amorfsel ränil põhinevat trumlit ja teisi pikaealisi komponenete, seega vajab ta ainult üht kulumaterjali - toonerit ennast ning kallist kassetisüsteemi ei pea vahetama. Seega ei ole ECOSYS ainult mehaanika, vaid kontseptuaalne põhimõte. Printerite täiustamisel keskendub Kyocera kolmele tegurile, need on: Ökonoomia, Ökoloogia, Süsteemsus

Ökonoomia - madalaimad ülalpidamiskulud

Kyocera ECOSYS seadmete ülalpidamiskulud on vaieldamatult oma klassi madalaimad. See hõlmab nii otseseid (ostuhind ja kopeerimise ja printimise hind lehekülje kohta) kui ka kaudseid kulusid (hooldus, kulumaterjalide - kassettide - asendamine, trükivahendite kasutamine, seadme haldamine ja sellele kuluva energia maksumus). Asutustes, kus prinditakse ja kopeeritakse palju, võivad kulutused kulumaterjalidele tõusta väga kõrgele, eriti kui suhteliselt kallit trumlit, kandjat ja toonerit sisaldavad kassetid tuleb ära visata ja uued asemele osta. Kyocera ECOSYS tehnoloogia vähendab neid kulusid tunduvalt: et printimine toimub ilma kassetita, siis ei ole vaja seda ka välja vahetada.

Kasutajad, kes prindivad või kopeerivad palju, oskavad hinnata Kyocera seadmete madalat trükilehe hinda, tänu millele on võimalik märkimisväärselt kärpida kulutusi paberimajandusele.

Ökoloogia - pikaealised komponendid

Kyocera kogemused keraamikatööstuses panid aluse esimese amorfsel ränil põhineva trumli loomisele, mille pind jääb tugevuselt alla ainult teemandile. Tillukesed keraamilised osakesed Kyocera ”Ecotone” tooneris poleerivad ja seadistavad trumlit kogu printimise aja. Selle tulemusena pikeneb trumli eluiga, sõltuvalt mudelist, 100 000 kuni 500 000 leheküljeni, samal ajal kui teiste tootjate trumlite eluiga jääb vahemikku 2 000 kuni 100 000 lehte.

Tavapärased printerid kasutavad kassetti, milles on trummel, kandja ja tooner ühe kompaktse üksusena. Kui tooner on tühjaks saanud, tuleb uuega asendada kogu kassett ja see läheb kasutajale küllaltki palju maksma. Kõikidel Kyocera mudelitel on trummel toonerist eraldi - seega pole vaja välja vahetada kõike, vaid ainult tooner. Kyocera tooner peab vastu (sõltuvalt seadmest) kuni 40 000 A4 lehekülge (kattuvusel 5%). Tulemusena on Kyocera ECOSYS printerid vähem loodust saastavad ning samuti on nende trükikulud madalaimad.

Süsteemsus - modulaarsus ja funktsionaalsus

Printer ostetakse tavaliselt lähtudes töö hulgast ostumomendil, aga mis juhtub siis, kui äri kasvab ja ülesanded muutuvad? Kyocera toodetele saab paigaldada suurel hulgal erinevaid paberisöötjaid ning lisaseadmeid, mis võimaldavad kujundada seadme vastavusse kasutaja vajadustega.

Eraldi väärib ära märkimist Kyocera seadmetele mõeldud võrgukaartide valik, milles on esindatud kõik enamlevinud lahendused - alustades kõige tavapärasematest ja lõpetades fiiberoptiliste ning Wi-Fi süsteemidega. Samuti on võimalik suurematele printeritele ning MFP-dele paigaldada korraga mitu võrgukaarti, mis annab võimaluse ühendada seadet samaaegselt mitmesse erinevasse arvutivõrku. Lisaks ülilaiale võrgulahenduste valikule muudab Kyocera seadmete kasutamise mugavaks fakt, et kõik printerid nig MFP-d kasutavad tööks sama driverit.

Kyocera ECOSYS printerites ja koopiamasinates saab kasutada paberit ja pappi, iseliimuvaid sedeleid, grafoprojektori kilesid ja ümbrikke. See tähendab, et esialgne investeering on tehtud pikaks ajaks. Kyocera on usaldusväärne dokumendijuhtimise süsteem. Mitmeid seadmeid saab kaasajastada, mis maksimaliseerib investeeringu tasuvuse, eriti kui kasutaja äri kasvab. Arvutid ja võrgud arenevad kogu aeg edasi: printer, mis töötab kõikides tunnustatud võrkudes, on elujõuline ei jää ajale jalgu ega muutu kasutuks.

Tunnustus

Kyocera ECOSYS printerid on leidnud ülemaailmset tunnustust oma innovatiivse tehnoloogia ja keskkonnasõbralikkuse tõttu. Konkureerivad tootjad võivad väita, et taaskasutus on edasiviiv tee, aga fakt on see, et sellele pakub tõsist konkurentsi toode, mis on disainitud oluliselt vähendama taaskasutuse vajadust üldse ning see on koht, kus Kyocera on teistest peajagu ees.

ECOSYS ei ole suletud lisand, see on – ja on alati olnud – disaini ja arengu südameks. ECOSYS’I sünnist peale on Kyocera arendanud tehnoloogiat värvilise ECOSYS seadme väljatöötamiseks. 2003. aastal nägi ilmavalgust esimene A4 värviline ECOSYS printer – FS-C5016N, mis on ka Eestis leidnud tunnustust klientide hulgas tänu oma üliodvale kuid samas väga kvaliteetsele värvitrükile.

Miks eelistada Kyocerat

Kyocera seadmete ülalpidamisega kaasnevad kulud on madalaimad - Kasutajad, kes prindivad või kopeerivad palju, oskavad hinnata Kyocera seadmete madalat trükilehe hinda, tänu millele on võimalik märkimisväärselt kärpida kulutusi paberimajandusele.

Seadmed on töökindlad ning suure jõudlusega – mõeldud klientidele kelle nõudmised printimisele ja kopeerimisele on suuremad ning seeläbi vajavad seadmeid, mis peaksid vastu suurematele koormustele ja mille eluiga oleks pikk. Kyocera seadmete kõrge töökindlus on lisaks tagatud ka väga heade garantii tingimustega - printeritel 2 aastat seadmele ja 3 aastat printimissõlmele, MFP-del 1 aasta.

Kyocera seadmed katavad ära kogu kontori vajadused – personaalsed-, võrgu-, värvi- ja professionaalsed seadmed – kasutavad kõik tööks sama draiverit, mis hõlbustab oluliselt kasutajate tööd. Samuti on võimalik vastavalt vajaduste muutumisele laiendada seadmete funktsionaalsust erinevate lisaseadmete paigaldamise teel. Tootevalik on väga lai, ning pakutavad lahendused katavad ka kõige keerukamad printimis- ning kopeerimisvajadused.

Kyocera seadmete hind on parim - Kindlasti ei ole Kyocera seadmete hind madal kui võrrelda neid odavate ning väikese võimsusega printerite ja koopiamasinatega. Kyocera seadmed on mõeldud nii oma efektiivsuselt, funktsionaalsuselt kui ka koormustaluvuselt vastama märksa suuremate nõudmistega klientide vajadustele ja võrreldes sama klassi seadmetega, on Kyocera toodete hinnad väga soodsad. Lisaväärtusena konkurentsivõimelisele hinnale pakuvad Kyocera seadmed ülimadalaid ülalpidamiskulusid, mis teevad neist kõige kasulikuma investeeringu tarbijaile, kelle vajadused ning nõudmised printimisele ja kopeerimisele on suuremad.

Kyocera tooted on väärt oma hinda sest seadmed teenivad ennast kiiresti tagasi, aidates efektiivsemalt ning ökonoomsemalt saavutada Teile tähtsaid eesmärke.